Всеукраїнська олімпіада з політології втретє пройшла в Острозькій академії

18.04.2011

У Національному університеті «Острозька академія» 14-16 квітня проходила Всеукраїнська студентська олімпіада з політології. Участь у ній взяли понад 50 студентів спеціальності «Політологія», що представляли 22 українських вищих навчальних заклади.

Студенти 3-5 курсів мали змогу продемонструвати власні політологічні знання, вирішуючи запропоновані їм конкурсні завдання. Загальний час на їх розв’язання становив 3 години. За цей час учасники олімпіади повинні були впоратись із поставленим завданням – дати відповіді на блок теоретичних, тестових та прикладних питань. Після виконання письмових завдань, учасники олімпіади відвідали музеї та інші історичні пам’ятки міста Острога.

До складу журі ввійшли відомі кандидати та доктори політичних наук. Головою був Сергій Римаренко – провідний науковий співробітник відділу етнополітології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Кураса НАН України, доктор політичних наук, професор.

Після перевірки конкурсних робіт журі оголосило остаточні результати. Місця розподілили таким чином: І місце зайняв студент третього курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» Руслан Кермач, ІІ місце – студент третього курсу НаУ «Києво-Могилянська академія» Станіслав Соколов та студент четвертого курсу Харківського національного університету ім. В. Каразіна Олександр Чабан. Студент п’ятого курсу Острозької академії Роман Максименко розділив ІІІ місце з Русланом Ключником, студентом п’ятого курсу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Також нагороди отримали: студентка Донецького національного університету Ганна Заболотня – за найкращий результат у виконанні тестових завдань, студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Павло Бульдович – за найкращу відповідь на теоретичне питання та студент Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Олександр Рибак – за оригінальний підхід до вирішення прикладного завдання.

У загальному груповому рейтингу ВНЗ перше місце виборов Національний університет «Києво-Могилянська академія», друге – Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, третє – Харківський національний університет ім. В. Каразіна. Національний університет «Острозька академія» посів п’яте місце.

Детальні результати Всеукраїнської студентської олімпіади з політології
Розмір: 33Кб
Файл: .xls