Засідання Експертної ради з питань журналістики

04 березня 2011

У залі засідань Вченої ради Національного університету «Острозька академія» четвертого березня відбулося засідання Експертної ради з питань журналістики. Основною темою обговорення стала фахова підготовка студентів спеціальності «Журналістика», яку цього року відкрили в університеті.

До обговорення питання покращення навчального процесу майбутніх журналістів було запрошено представників різних ЗМІ. Серед запрошених експертів були журналісти телеканалів «Інтер», «ICTV» та «РТБ», видавничого дому «ОГО» та радіо «Свобода».

Результатом засідання стала ухвала про функціонування такої Експертної ради, яка відтепер періодично засідатиме в Острозькій академії та обговорюватиме специфіку навчання студентів-журналістів.