Круглий стіл: «Значення приходу Ісуса Христа на Землю»

04 лютого 2011

Гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія» третього лютого організував засідання круглого столу на тему «Значення приходу Ісуса Христа на Землю для долі людства». Захід відбувся з ініціативи деканату, студентської ради та просвітницького центру НаУОА.

Учасники обговорювали місію Ісуса Христа, який зійшов на Землю, роль Його приходу й чому Він народився саме у людському тілі, а також бачення Ісуса як Боголюдини.

Не минуло уваги учасників обговорення проблем становища людини в сучасному світі та основних духовно-моральних принципів, які мають бути основою нашого життя.