В Острозькій академії архієпископ Ігор (Ісіченко) прочитав відкриту лекцію

03 березня 2011

Третього березня гостем Національного університету «Острозька академія» став український церковний та громадський діяч, архієпископ Харківський і Полтавський Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) Ігор (Ісіченко).

Архієпископ прочитав відкриту лекцію на тему «Могилянська реформа в контексті контреформації». Проректор Острозької академії Петро Кралюк, представляючи гостя, зазначив, що в Острозьку академію завітав науковець-дослідник давньої української літератури.

Архієпископ Ігор (Ісіченко) під час зустрічі сказав, що подорож до Острога – своєрідна інтелектуальна проща. Він відводить місту особливе місце у національній минувшині та визначає великий посаг історичної та культурної спадщини на майбутнє.

Наприкінці лекції були традиційні запитання гостю, який із задоволенням відповів усім зацікавленим прpисутнім.