Острозьку академію відвідав Петро Мага

02 березня 2011

Студенти Острозької академії мали чудову нагоду поспілкуватися з заслуженим артистом України, сценаристом, актором, телеведучим Петром Магою. Він поділився зі студентською аудиторією своїми спогадами зі студентського, театрального і навіть родинного життя. Це дуже різнобічна особистість, яка змогла реалізувати себе у різних видах діяльності. Він пише пісні для багатьох українських виконавців, бере участь в організації різноманітних культурних заходів.

Крім того, Петро Мага спільно із Савіком Шустером веде телепередачу «Шустер Live». У діалозі зі студентами він наголосив на тому, наскільки важливо на сучасному етапі розвитку українського суспільства об’єктивно оцінювати історію України, діяльність ЗМІ та зміни у політиці. На прохання аудиторії Петро Мага продекламував власний твір, адже ця людина ще й прекрасний письменник. Ректор Ігор Пасічник сподівається, що така зустріч стане початком міцної дружби між Петром Магою й Острозькою академією.