Випускники-економісти зробили свій внесок у розбудову академії

02 серпня 2011

В Острозькій академії відбулась зустріч ректора із випускниками економічного факультету 2001 року. Вони щиро перейнялися ідеєю становлення своєї альма-матер. Так, в знак своєї поваги до академії випускник економічного факультету Олег Дубинецький подарував для Острозької академії мережевий комутатор, вартістю більше 50 тис. гривень, який є необхідним для вдосконалення мережі наукової бібліотеки та університету в цілому.

Окрім того, випускники подарували сертифікат, який дає право на безкоштовне придбання оргтехніки. Слід відмітити, що економісти найбільш активно беруть участь у матеріальній підтримці своєї альма-матер. Наприклад, випускник Сергій Оношко встановив стипендію для кращого студента-економіста, а Олександр Олішевський є постійним спонсором багатьох проектів в Острозькій академії.

Це дає сподівання, що випускники Острозької академії будуть такими ж небайдужими до своєї академії, як випускники Гарварда чи Кембриджа, які створили мільярдні фонди для своїх вузів.