Студентка Острозької академії взяла участь у Вищій політичній школі

02 березня 2011

24-26 лютого в м. Винники Львівської області відбувся  перший семінар Всеукраїнського проекту «Вища політична школа молодих лідерів-2011», в якому взяла участь студентка IV курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Анна Вакуленко. Одним із тренерів проекту є Директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге.

Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері відповідального лідерства. Головний акцент в ході навчання – ціннісні аспекти, якісна політична освіта, що включає розуміння ідеологій, природи політики та лідерства, нових сучасних концепцій щодо розвитку держави і соціуму. Завдання школи – виховання нової якісної еліти шляхом поширення найсучасніших знань та навичок, базованих на новітніх технологіях.

Навчання в Школі здійснються за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

За словами координатора проекту Віктора Тарана, в рамках навчання відбудеться ще 2 триденних семінари для 4 фіксованих груп протягом півроку у різних регіонах України. Випускники, що продемонструють найвищі досягнення, отримають можливість стажування в органах державної влади та громадянських інституціях у м. Києві.