«400 ударів» Франсуа Трюффо

04 квітня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» в рамках кіноклубу, що діє у навчальному закладі, відбувся показ французької художньої кінострічки «400 ударів» Франсуа Трюффо. Хоча фільм 1959 року, проте він не втратив своєї популярності досьогодні, про що свідчить нагорода на Канському фестивалі за кращу режисуру.

«Фільм показує тогочасну освіту у Франції, проблеми батьків і дітей, зокрема їх виховання, адже дитина потребує навчання протягом усього життя», – розповіла ініціатор демонстрації фільму, студентка першого курсу гуманітарного факультету Анастасія Клімчук.