Старшокласники взяли участь в олімпіаді «Юний знавець англійської мови»

01 квітня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 26 березня у рамках профорієнтаційної роботи на факультеті романо-германських мов відбулася олімпіада “Юний знавець англійської мови — 2011”, на якій учні старших класів ЗНЗ мали можливість продемонструвати свої знання англійської мови під час читання, писання, слухання та у розмові. Учасники оригінально представляли себе – розповідали англійською мовою про свій населений пункт, навчальний заклад, дехто навіть підготував презентації у «Power Point».

Кількість охочих відвідати Острозьку академію була найрізноманітніша, адже учасники приїхали з Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Хмельницької та Рівненської областей. Майбутні абітурієнти та їхні батьки отримали інформацію про факультет романо-германських мов, зустрілися з деканом Світланою Новоселецькою, завідувачем кафедри англійської мови та літератури Лесею Коцюк,  організаторами олімпіади та студентами, побували на екскурсії університетом, ознайомилися з ресурсною базою та відвідали святковий концерт, який підготували студенти факультету романо-германських мовт НаУОА.

Цього року в олімпіаді “Юний знавець англійської мови — 2011” перше місце посів Максим Панченко (м. Березне Рівненської обл.), який, за результатами усіх конкурсів, набрав найбільшу кількість балів, друге місце розділили Вероніка Кудінова (м. Хмельницький) та Ілона Смикова (м. Калуш Івано-Франківської обл.), третє місце — Ірина Лисяк (м. Рівне), Софія Ващенко (м. Сокаль Львівської обл.) та Олександр Руденко (м. Луцьк).

Переможці нагороджені дипломами та цінними подарунками. Решта учасників отримали сертифікати про участь в олімпіаді та англомовні книги.