Острозька академія – у Європейській асоціації університетів

09 листопада 2010

У кінці жовтня в Палермо (Італія)  на засіданні ради Європейської асоціації університетів Національний університет «Острозька академія» отримав індивідуальне повне членство.

Навчальному закладу такий статус дасть можливість отримувати інформацію про події, тенденції та політичні питання, пов’язані з європейською вищою освітою та науковими дослідженнями. Крім цього, Острозька академія отримає доступ до обмеженої членської зони та членських каталогів, буде брати активну участь в заходах і проектах ЄАУ – конференціях, навчальних семінарах, інституційних оцінках.

«Членство нашого навчального закладу у Європейській асоціації університетів сприятиме підвищенню якості надання освітніх послуг, рівня мобільності серед студентів та викладачів вищих навчальних закладів Європи. Також дасть можливість брати участь академії у різноманітних європейських конкурсах, написанні ґрантових пропозицій тощо», – розповів керівник відділу міжнародного співробітництва Національного університету «Острозька академія» Едуард Балашов.

До слова, на початку цього року фахівці відділу міжнародного співробітництва НаУОА заповнили аплікацію на членство навчального закладу у Європейській асоціації університетів, яка включала в себе різноманітні блоки питань, зокрема про науково-дослідницьку діяльність академії, інформацію щодо функіонування спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських дисертацій, щодо міжнародної співпраці у відповідності до вимог Болонської системи освіти. Як результат, Острозьку академію вже вкотре високо оцінили на міжнародному рівні.

Нагадаємо, що Європейська асоціація університетів – найбільша європейська університетська асоціація, що об’єднує понад 800 ВНЗ у 46 країнах Європи. Організація є однією з ключових інституцій, що скеровує та реалізує завдання Болонського процесу в країнах Європи.