До Дня народження Альма-матер – виставка студентських фоторобіт

30 жовтня 2010

Із 30 жовтня з ініціативи Братства спудеїв у Національному університеті «Острозька академія» проходить виставка фоторобіт студентів.

Відкриття експозиції приурочене Дню народження університету. Особливістю виставки є те, що учасником міг стати кожний бажаючий. Свої роботи подавали як професіонали, так і ті, хто просто любить фотографувати і хоче поділитись своїм захопленням з іншими.

Активну участь у фотовиставці взяли студенти факультету міжнародних відносин, факультету політико-інформаційного менеджменту, факультету романо-германських мов та правничого факультету. Експонується більше 60 робіт різних авторів та на різну тематику. Виставка розміщена на першому та другому поверхах центрального корпусу академії.

Вона триватиме до 19 листопада. Крім огляду, вподобані світлини можна придбати, звернувшись до Братства спудеїв.