15 років хорового співу відзначала Острозька академія

30 травня 2010

15-річчя студентського народного академічного хорового колективу останніми весняними вихідними святкував Національний університет «Острозька академія».

30 травня студентський хор Острозької академії, який часто називають візитною карткою університету, відзначав свій 15-річний ювілей. Святкування запам’яталося гостям, які прибули на захід не лише з Рівненщини, а й з інших областей України, урочистою помпезністю, насиченою програмою та по-сімейному затишною атмосферою. Усе це поєдналося у святковому концерті, який включав як виступи іменинників (у блоках духовної та народної музики), так і творчі подарунки від друзів хору – спудеїв Академії, колективу народного танцю НаУОА та студентського народного театру «Бриз» МЕГУ ім. ак. С. Дем’янчука (м. Рівне).

Приємними для хористів були також вітання, висловлені представниками влади м. Острога, адміністрації університету та керівників колективу різних часів, а також – відеопривітання від прихильників студентського хору та слайд-шоу, присвячене 15 рокам його творчості.
Родзинкою вечора стало спільне виконання теперішнім складом студентського хору та його випускниками найтрадиційніших у репертуарі колективу студентського гімну та острозького розспіву під керівництвом консультанта хору, заслуженого діяча мистецтв України Олександра Тарасенка.

Завершилося концертне дійство гучними оваціями на адресу студентського народного академічного хорового колективу, його кервіника Лариси Бащук та диригента Оксани Денисюк.