Викладач Острозької академії переміг у конкурсі «Час у дзеркалі науки»

29 листопада 2010

Викладач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» Максим Карповець зайняв одне із призових місць в конкурсі наукових робіт «Час у дзеркалі науки» (http://time-grants.com.ua). Головна мета проекту – ініціювати вивчення проблеми часу українськими науковцями, викликати громадський інтерес та активізувати наукові пошуки у цьому напрямі. Загалом в конкурсі науковців взяло участь 24 дослідники з усієї України. Наукова робота Максима Карповця на тему: «Час і його смислові модуси в місті як світі людського буття» присвячена проблемі часу в світі міста. Зокрема, в ній автор здійснив спробу осмислити час як не менш важливу смислову складову світу міста у його культурному та філософсько-антропологічному аспектах. На основі цього дослідник зробив висновок, що об’єктивні та суб’єктивні переживання часу діалектично формують світ міського буття і водночас людину міста.

Конкурсне журі відмітило високий науковий рівень дослідження, преведеного Максимом Карповцем, відзначивши молодого науковця дипломом переможця та грошовою премією.