Студенти Острозької академії відвідали представництво ООН в Україні

29 жовтня 2010

Студенти спеціальностей «документознавство та інформаційна діяльність», «міжнародні відносини» та «країнознавство» 29 жовтня мали чудову нагоду особисто поспілкуватися із колективом представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Офісу Координатора системи ООН Вікторія Андрієвська та помічник інформаційного відділу Олена Садовнік організували зустріч таким чином, аби студенти, переглянувши презентацію та прослухавши виступи, мали можливість долучитись до обговорення.

Питання миротворчої діяльності організації стало ключовим у спілкуванні. Крім того студенти отримали багато цікавої інформації про систему ООН в Україні, стратегію співробітництва ООН та України, напрямки допомоги ООН. Розповіли і про можливість стажування та працевлаштування в представництві ООН в Україні.

Пощастило зустрітись і з координатором системи ООН, постійним представником Програми розвитку ООН в Україні Олів'є Адамом.

Поїздка була організована в рамках курсу «Міжнародна інформація».