Студенти грали у «Старий монастир»

29 вересня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» 28 жовтня Братство спудеїв організувало традиційну квест-гру «Старий монастир» для студентів першого курсу.
Назва «Старий монастир» пояснюється тим, що у XVII-XVIII столітті у приміщенні академії перебував орден монахів-капуцинів. Під час археологічних розкопок у підземеллях будівлі були знайдені поховання монахів.

Змагання поєднували у собі елементи гри «Форт Буаяр» та дух історичного минулого Острозької академії. У грі взяли участь шість команд із різних факультетів. Їм довелося пройти за визначеним маршрутом у супроводі пари ведучих, одягнених у чорні мантії та виконати певні завдання. Гра відбувалася після настання темряви. Приміщення Старомонастирського корпусу Острозької академії освітлювалося лише за допомогою свічок. Маршрут учасників розпочинався з підземелля, в котрому знаходяться поховання монахів-капуцинів. Окрім ведучих та команди, в коридорах можна було зустріти привид Гальшки Острозької, горбатого монаха, почути брязкіт кайданів. Перемогу в грі здобула команда факультету політико-інформаційного менеджменту.