Студенти України – про студентське життя в Україні

29 травня 2010

28–29  травня 2010 року у Національному авіаційному університеті відбулася VII Конференція Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України, яка відсвяткувала 5 років своєї діяльності. У конференції взяли участь близько 250 лідерів студентського самоврядування з усіх регіонів України, а також представники різних студентських та молодіжних організацій. Серед них був і Національний університет «Острозька академія» Його представляли заступник голови Братства спудеїв Віктор Артеменко та член Братства спудеїв Ігор Дорош.

Під час засідання конференції було прийнято стратегію ВСР на наступний навчальний рік. Серед пріоритетів цього органу – запровадження участі органів студентського самоврядування у підготовці навчальних планів, моніторинг якості освіти, облаштування кімнат відпочинку у гуртожитках, розвиток студентської науки. Також Всеукраїнська студентська рада розпочинає проект, спрямований на розвиток органів студентського самоврядування – Школу студентського лідера, яка розпочне свою роботу у вересні і охопить всі регіони України.