В Острозькій академії – про когнітивну психологію

28 травня 2010

28 травня у стінах Острозької академії відбулася ІІ Міжнародна наукова конференція на тему «Сучасні дослідження когнітивної психології».

На конференції працювало дві секції – секція з актуальних проблем когнітивної психології під керівництвом доктора психологічних наук, професора Лариси Засєкіної та секція щодо проблеми особистості через призму когнітивної психології під головуванням кандидата психологічних наук, доцента Руслани Каламаж та кандидата психологічних наук, доцента Оксани Матласевич.