Олександр Ірванець зустрівся зі студентами

27 травня 2010

27 травня відбулася зустріч із відомим українським письменником Олександром Ірванцем та директором видавництва «Фоліо» Олександром Красовицьким.

Під час зустрічі Олександр Ірванець представив до уваги викладачів та студентів свої три останні книги, які побачили світ завдяки «Фоліо»: «Мій хрест», «Загальний аналіз» та «Рівне. Ровно».

Крім того, він процитував уривки своїх віршів, серед яких були й такі, що не увійшли до жодної із вищезгаданих книг.