Студенти факультету міжнародних відносин вибороли першість на Всеукраїнській олімпіаді

27 травня 2010

Студенти Острозької академії повернулися із ІІ туру Всеукраїнської олімпади зі спеціальності «міжнародні відносини».

Професорсько-викладацький склад університету вітає студентів факультету міжнародних відносин Шелепчука Антона із зайняттям другого місця на Всеукраїнській першості та Вилинчук Ірину із перемогою у номінації «За оригінальний підхід до розв’язання завдань».

Зичимо Вам подальших творчих успіхів та натхнення на нові перемоги.