Студенти Острозької академії презентували оригінальний поетичний стиль

27 квітня 2010

У Рівненській дитячій музичній школі № 1 імені Миколи Лисенка відбувся перший конкурс декламування авторських віршів серед молоді «Весняна муза 2010».
У заході взяли участь понад п’ятдесят учасників  віком від 14 до 25 років, які змагались у чотирьох категоріях: інтимна, громадянська та пейзажна лірика, а також довільна тематика.

До складу журі увійшли заслужена артистка України, акторка Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру Галина Цьомик, кандидат філологічних наук, керівник студентського театру «Бриз» Богдан Денисюк, головний спеціаліст управління культури і туризму Ілона Барабаш-Зволь та доцент кафедри режисури Рівненського державного гуманітарного університету, майстер сценічної мови, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців Любов Стихун.

Активну участь у конкурсі взяли студенти, а також викладачі  Національного університету «Острозька академія». Членами журі відзначили високий рівень поетичної та риторичної підготовки конкурсантів, ішлося навіть про окрему поетичну школу Острога.

Найбільше схвальних відгуків одержала поезія Віталія Максимчука «Дівчина із сигаретою», що піднімає гостру соціальну тематику.

Всі учасники конкурсу були нагороджені сертифікатами. Кращі вірші, за рішенням журі, будуть надруковані у збірці «Весняна муза 2010».