Гурт «CHESS» в Острозькії академії

26 травня 2010

Оригінальна та самобутня акустична музика лунала 26 травня у стінах Острозької академії у виконанні гурту «CHESS».

Квартет з міста Рівного дарував студентам Острозької академії годину цікавого музичного спілкування, граючи на різноманітних інструментах – гітарі, скрипці, духових, а також - африканських барабанах. Спудеї академії мали можливість не лише послухати акустичну музику у виконанні колективу, а й почути більше про його учасників від них самих в інтерв’ю «Chess» на студентському он-лайн радіо «Ост.Радіо». Сам концерт відбувався у затишній камерній атмосфері, чому сприяло і позитивне налаштування публіки, і гостинність університету, і відкритість гурту до спілкування.