Студенти економічного факультету провели екологічну акцію

26 травня 2010

За підтримки Хмельницької атомної електростанції студенти економічного факультету Національного університету «Острозька академія» провели благодійну акцію метою якої було покращити екологічну ситуацію в регіоні.

Екодень проводиться студентами не вперше. Цю традицію започаткувала декан економічного факультету Людмила Козак. Суть акції полягає у тому, що студенти-економісти першого, другого та третього курсів прибирають ліс, що знаходиться поблизу Нетішинського водосховища. У період відпочинку ця територія є популярною серед молоді.

Спонсором екодня є управління ХАЕС, яке кожного року постачає усе необхідне для прибирання – рукавиці, пакети, мішки, а також забезпечує перевезення студентів, вивезення та утилізацію сміття.