Факультет романо-германських мов започаткував нову наукову традицію

26 березня 2010

26 березня у Національному університеті «Острозька академія» проходила Всеукраїнська студентська конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації».

Конференція на таку тематику на факультеті романо-германських мов відбулася вперше, проте її учасниками вже стали гості з Сум та Івано-Франківська.

На відкритті пленарного засідання проректор з навчально-виховної та наукової роботи професор Петро Михайлович Кралюк зазначив: «Факультет романо-германських мов став продовжувачем давньої традиції Острозької слов’яно-греко-латинської академії у призмі нового часу, адже він виступає комунікатором між Україною і світом».

Секційні засідання були диференційовані за напрямками комунікативної проблематики (комунікативні стратегії, новітні технології перекладу, вербалізація когнітивних структур).

Наприкінці конференції завідувач кафедри індо-європейських мов, доцент Інна Ковальчук висловила сподівання, що наступного року конференція не лише стане хорошою традицією факультету, але й набуде міжнародного масштабу, адже це дозволяють численні звязки з країнами, мови яких вивчаються на факультеті.