Академія відсвяткувала тиждень факультету романо-германських мов

25.02.2010

22-26 лютого в Острозькій академії проходив тиждень факультету романо-греманських мов. Поряд із такою традиційною акцією як «День зміни іміджу», цьогоріч філологи провели новий цікавий захід «Таємний друг», а також щодня пригощали всіх бажаючих національними стравами із різних країн світу (кухня англомовних країн, французька, польська та німецька кухні).

Під час акції «Таємний друг» студенти та викладачі факультету робили приємні дрібниці  досі незнайомим людям та знайшли таким чином нових друзів. Мета акції –  об′єднати спудеїв та викладачів Острозької академії в єдину дружню сім′ю, де панує взаєморозуміння та чільне місце займає духовність. Учасники акції обмінювалися солодощами, дарували один одному вітальні листівки та влаштовували різні приємні несподіванки.

У рамках святкування, пошановувачі мистецтва  мали змогу відвідати виставки студентських та викладацьких художніх робіт, виставку німецьких вітальних листівок та фотографій, а також конкурс снігових скульптур в Академічному парку.

У вівторок відбувся щорічний Академічний бал, де запрошені гості танцювали вальс під звуки оркестру Рівненської обласної філармонії.

Любителі французької поезії та кіно змогли побувати на святі французької поезії та подивитись фільм на замовлення «Notre-Dame de Paris».

У четвер студенти факультету романо-германських мов представили глядачам мюзикл англійською мовою «Все можливо», основною темою якого стала одвічна боротьба добра і зла.

Завершальним акордом тижня факультету романо-германських мов став ярмарок конспектів на великій перерві, а також урочиста церемонія закриття.