Візитівка-2010 відбулася

26.01.2010

26 січня в актовій залі КМЦ зійшлись у поєдинку шість команд першокурсників від кожного факультету Національного університету «Острозька академія». Зала була переповнена глядачами, адже студенти давно чекали уже традиційного свята творчості і гумору «Візитівка».

Щороку перший курс презентує себе аудиторії, демонструючи на сцені всі свої таланти та вміння. Така презентація є і своєрідним представленням спеціальностей, які функціонують на факультетах. «Першачки» намагаються якомога оригінальніше відобразити свої враження від Острозької академії, інсценізуючи цікаві моменти зі студентського життя .

Як зазначило компетентне журі конкурсу, яке складалося з викладачів університету, цьогоріч всі учасники показали високий рівень підготовки і достойно себе зарекомендували. Тому переваги не було надано жодній з команд, кожен факультет став переможцем у певній номінації. Зокрема, команда економічного факультету перемогла у номінації «енергійність», факультет романо-германських мов отримав номінацію «нон-комформізм», правничий факультет журі відзначили у номінації «за кращий вокал», факультет політико-інформаційного менеджменту – «за артистизм», факультет міжнародних відносин назвали «гуморстами- камікадзе». У номінації «за краще відзняте відео» перемогу здобув гуманітарний факультет.

Гостями свята стала ще зовсім молода команда КВК «І так далі», а також місцеві «акули» гумору команда «Полігон».