Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

«Вечори на хуторі поблизу Острога» зібрали студентів з різних країн

25.11.2010

Білоруси, канадці, поляки та українці 25 листопада зібралися на хуторі біля Острога. Принаймні, за сюжетною лінією спільного концерту усіх іноземних студентів Національного університету «Острозька академія» вони стали учасниками загадкового і дещо містичного передріздвяного дійства, яке, по суті, тільки своєю назвою – «Вечори на хуторі поблизу Острога» – нагадувало загальновідому гоголівську історію.

Захід, який об’єднав студентів з Білорусі, Канади, Польщі та України, мав на меті показати, наскільки відмінними є культури світу, але, разом з тим, підкреслити, що усі вони мають спільну мову – мову щирих почуттів. В Острозькій академії постійно діють різні обмінні програми, які дозволяють спудеям ділитися досвідом з представниками інших країн і пізнавати усі тонкощі їх етнокультурних особливостей. Утім, «Вечори на хуторі поблизу Острога» вперше об’єднали одразу чотири програми, продемонструвавши не лише активну позицію Академії щодо міжнародної співпраці, але й значний творчий потенціал, ентузіазм і взаєморозуміння українців та іноземців, долучених до дійства.

Попри те, що задум організувати щось подібне з’явився вже давно (на економічному факультеті університету «міжнародний концерт» планувався як подарунок студентам з Білорусі), чимало номерів учасникам вистави доводилося готувати в екстреному режимі, враховуючи абсолютно різні терміни й насичені розклади обмінних програм. Але інтенсивна підготовка та злагоджена співпраця студентів, викладачів, відділу міжнародного співробітництва і культурно-мистецького центру дозволили глядачам повірити у те, що Оксана та Вакула-Майк, незважаючи на всі перешкоди, завдяки щирості душі та підтримці усіх іноземців поєднали свої серця.