В Острозькій академії обговорювали релігійні фактори впливу на зміни у суспільстві

25 червня 2010

25 червня в Острозькій академії пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Релігійні фактори в контексті суспільних і світоглядних трансформацій».

На конференції працювало дві секції – історичного релігієзнавства та проблем академічного релігієзнавства.

Серед учасників були викладачі та аспіранти багатьох українських вишів та представник Католицького університету імені Яна Павла ІІ у Любліні (Польща).