Від серця до серця

25 травня 2010

Острозька академія долучилася до проведення Всеукраїнської акції «Серце до серця».

В Україні такий захід вже проводиться уже вп’яте з метою збору коштів для подальшої закупівлі медичного обладнання у лікарні регіону.

Цьогоріч акція в Острозі проходила за участі Братства спудеїв НаУОА та студентів-волонтерів. Понад двадцять молодих людей не побоялися взяти на себе відповідальну місію – волонтерство заради благородної мети. Озброєні скриньками, щирими посмішками та бажанням допомогти дітям, волонтери вирушили на завдання вулицями Острога та територією академії.