В Острозькій академії відбувся тиждень театру

25 березня 2010

27 березня в Україні відзначається День театру. Острозька академія активно приєдналася до святкувань. За сприяння Культурно-мистецького центру в університеті проходив тиждень театру. Він увібрав у себе як найкращі творчі здобутки студентів-аматорів, так і вистави професійних акторів.

23 березня студентський театр презентував глядачам уривки з п’єс, драматичні замальовки, пісні, танцювальні номери, а також майстер-клас з ораторського мистецтва.

Наступного дня усі бажаючі мали змогу переглянути незвичне дійство – творчий тандем двох колективів: народного хору Острозької академії та народного театру «Бриз». Урок-вистава «4 вінки пам’яті» була присвячена творчості Олекси Стефановича і продемонструвала акторську майстерність рівненських студентів. Режисер та постановник вистави зазначив: «Ми хотіли, аби кожен задумався над своїм життям. У нас це вийшло. Весь зал заплакав».

Завершився тиждень театру виступом рівненського театру «Від ліхтаря», що презентував глядачам п’єсу «Свинарі». Глядачі мали змогу насолоджуватися незвичним підходом до зображення, здавалося б, звичайної для нашого суспільства реальності.