«Everything is possible» – доведено студентами Острозької академії

25 лютого 2010

Своєрідним апогеєм святкування тижня факультету романо-германських мов уже другий рік поспіль є постановка студентами та викладачами цього факультету англомовного мюзиклу.

Минулого року постановка здійснювалася на основі відомої книги Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея», цього разу мюзикл носив претензійну назву – «Everything is possible».

Основа подій, що висвітлювалися на сцені, – це суперечка між добром і злом, інструментом у вирішенні якої стали, як завжди, люди, і не просто люди, а закохані. Білий і чорний ангели боролися за можливість існування кохання на землі. На щастя, усе закінчилося щасливо.

Мюзикли від студентів-філологів – це вже традиційно не просто цікавий сюжет, а й майстерна гра акторів (у постановці були задіяні  студенти від першого до четвертого курсів), насиченість танцювальними номерами (участь у мюзиклі взяв рівненський колектив східного танцю), а також неповторна атмосфера.