Випускниця Острозької академії презентувала свій літературно-науковий журнал

25 лютого 2010

У стінах Острозької академії відбулася презентація науково-літературного збірника для молоді «Шухляда», який упорядкували і видали Вікторія Каневська та Олена Черніговець. До збірки увійшло багато різнопланових робіт – віршів, прози та наукових статей. Багато опублікованої творчості належить саме студентам Острозької академії, які проявили ініціативу для створення альманаху. У рамках презентації «Шухляди» Вікторія Каневська представила аудиторії ще одну свою книгу «Блакитна зоря», яка нещодавно побачила світ.

Автори переконані, що «Шухляда» знайде свого читача і стане популярним виданням серед інтелектуальної молоді. Також автори неодноразово наголошували на тому, щоб молоді обдаровані люди надсилали їм свої творчі доробки, адже наразі готується наступний випуск «Шухляди».