Студенти відвідали справжній бал

23 лютого 2010

Доброю традицією іноземних філологів стало організовувати під час святкування тижня свого факультету незвичне свято краси і танцю – академічний бал ХІХ століття. Щороку бал відбувається в актовій залі університету, вхід куди можливий лише у вечірніх сукнях для дам та костюмах для кавалерів.

Гостей зустрічають господар та господиня балу, роль яких цього року належала студенту факультету політико-інформаційного менеджменту Олександру Яремку та студентці факультету романо-германських мов Еллі Лукавській. Господар та господиня балу відкривають танцем початок дійства.

Академічний бал – це завжди свято вальсу. Гості увесь вечір танцюють під музику оркестру. Цього року для присутніх грав камерний оркестр Рівненської обласної філармонії. А перерви між танцями заповнювали виступи, як студентів академії, так і гостей з Рівного. Власні сольні номери подарували присутнім Юлія Шустак, Іванна Гаврилюк, Маргарита Прищепа.

Окрасою вечора були чемпіони світу у бальних танцях серед аматорів – Катерина та Євген Мізери. Танцювальна пара продемонструвала всю красу мистецтва бального танцю, виконавши вальс, румбу та фокстрот. Своєрідними церемоніймейстрами вечору була пара ведучих – Наталія Ткаченко та Андрій Глівінський.

Своєрідною новинкою у традиції проведення академічного балу стала присутність маленьких Принца та Попелюшки, які виконали для гостей танець.