Найвеселіші та найкмітливіші з Острозької академії змагалися у Житомирі

22 травня 2010

22 травня у Житомирі відбувся ІІ тур Всеукраїнського фестивалю КВК «Клуб Веселого Народу», на якому команда Острозької академії отримала Диплом лауреата.

У змаганнях брали участь представники різних українських міст – міста Миколаєва, міста Сміли (Черкаська область), міста Житомира, міста Рівного та міста Острога. Головою журі був головний редактор асоціації КВК в Україні – Ігор Урбанський.

Змагання складалися із чотирьох конкурсів – «Візитк», «Розминка», «Імпровіз» та «Домашнє завдання». Загальна тема цьогорічного фестивалю – шоу-бізнес.
Команда Острозької академії «Держзамовлення» отримала Диплом лауреата фестивалю.