В Острозькій академії обговорювали стосунки Польщі та України у ХХ ст.

22 квітня 2010

22 квітня у стінах Національного університету «Острозька академія» відбулася наукова конференція «Проблеми українсько-польських стосунків у ХХ ст.»

Учасниками конференції були представники різних установ та університетів із багатьох українських міст. Серед них Зашкільняк Леонід (Львівський національний університет ім. Івана Франка), Верстюк Владислав (Український інститут національної пам’яті, м. Київ), Гнатюк Ольга (Інститут Славістики ПАН, Радник Посольства Республіки Польща в Україні), Шишкін Іван (Національний університет «Острозька академія»).

На конференції йшлося про генезу польсько-українських конфліктів у ХХ ст., польсько-українську співпрацю у ІІ Речі Посполитій та спробу польсько-українського порозуміння у період 1943-1944 рр. Але це ще далеко не усі теми, які обговорювали учасники.