У Національному університеті «Острозька академія» пройшла олімпіада «Юні знавці Біблії»

21 квітня 2010

13 квітня 2010 р. в Національному університеті «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України ,Українського Біблійного товариства та Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями відбулася ІІІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії».

Участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії» взяли учні 1-11 класів, які вивчають предмети духовно-морального спрямування:  «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі бажаючі.

Загальна кількість учасників склала 142 учня під керівництвом 68 вчителів, які готували дітей до олімпіади. Учасники прибули з різних куточків України: Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, Сумської, Львівської, Київської, Хмельницької та Одеської областей. До конкурсних  випробувань входило:декламація вірша на біблійну тематику, усна розповідь, письмовий тест, есе та його захист.

Першість завоювали такі учні: Кащук Соломія Тарасівна, учениця 1-ого класу ЗОШ №34 ім.Шашкевича м.Львова, Проказолюк Ілля, учень 2-ого класу НВК №1 м.Рівне, Синюк Олена Андріївна ,учениця 3-ого класу Костопільської  ЗОШ №5 І-ІІІ ст. Костопіль, Рівненської  обл., Загребельна Софія Ігорівна, учениця  4-ого класу  Семидубського аграрного ліцею і ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненської  обл., Шершун Софія,учениця  5-ого класу Луцької гімназії №21 ім..Михайла Кравчука, Шевчик Ілона Анатоліївна, учениця 6-ого класу Новововлинської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Волинської обл., Войнович Святослав Володимирович, учень 7-ого класу ЗОШ І-ІІІ ст с.Берестяне Ківерцівського р-ну Волинської  обл.,  Зубик Любомир , учень 8-ого класу НВК “ЗОШ-ліцею № 23” м. Івано-Франківська, Сусід Тетяна, учениця 9-ого класу НВК №19 м. Рівне, Булка Наталія Олександрівна, учениця 10-ого класу НВК економіко гуманітарний ліцею ЗОШ І-ІІ ст. м.Березне Рівненська обл., Пишнюк Ірина, учениця 11-ого класу ЗОШ №14 м.Рівне.