Острозька академія досліджує інформаційне суспільство

21 квітня 2010

15 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація І інтернет-конференції «Інформаційне суспільство і нові виміри культури».

Ініціатором проведення заходу є кафедра культурології. Старший викладач цієї кафедри Дмитро Шевчук та її завідувач Зайцев Микола Олександрович підвели підсумки інтернет-конференції, яка вже відбулася 15-28 березня. Вони звернули увагу присутніх на результативності та актуальністі проведення такого заходу у контексті розвитку сучасного інформаційного простору.

Дмитро Шевчук зауважив:
«У цій конференції взяли участь 35 людей, які представили свої матеріали. Їхня географія дуже широка: від Луганська до Львова. Це підтверджує актуальність і дискусійність теми у різних регіонах України. Такі заходи сприяють об’єднанню тих, хто  цікавиться сучасними культурними та психологічними процесами».

Конференція завершилася презентацією наукових статей, серед яких три студентські та одна викладацька.