Семінар Спілки Української Молоді в Острозькій академії

21 березня 2010

На базі Національного університету «Острозька академія» 19-21 березня проходив семінар на тему: «Ідеологія. Організація. Інформація». Метою заходу було вироблення спільних стратегій роботи різноманітних українських патріотичних організацій.

Ініціатором проведення ідеологічного семінару виступила Острозька міська організація Спілки Української Молоді в Україні. Серед учасників вишколу були представники міст різних регіонів України: Острога, Івано-Франківська, Харкова, Кривого Рогу, Калуша та Тернополя.

Формат заходу передбачав роботу в групах, заняття на різноманітні теми, екскурсію Острогом, а також перегляд фільму Єжи Гофмана «Україна: становлення нації. Частина 4» та обговорення побаченого. Учасники розглянули ідейні засади українського визвольного руху ХХ століття, обговорили проблеми суспільно-політичної ситуації в сучасній Україні. Дискусію викликало питання українського націоналізму, його сприйняття на Сході та Заході України, а також питання громадянської активності.

За словами Іванни Голуб’юк, організатора вишколу, такі заходи допомагають знайти однодумців і дають можливість знайти шляхи подолання байдужості та пасивності у суспільстві.