До Міжнародного дня рідної мови студенти декламували поезії

21 лютого 2010

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році, проте святкування його стало уже доброю традицією.

В Острозькій академії також відбулося тематичне дійство до дня рідної мови, а саме – конкурс читців. Це свято організував гуманітарний факультет Острозької академії, проте серед учасників-декламаторів були як і студенти Острозької академії, так і школярі старших класів. На святі декламувалися поезії класиків українського письменства і сучасні вірші. Дехто зі студентів читали власні авторські поезії. Цього року перше місце і титул найкращого читця виборола першокурсниця спеціальності «українська філологія» Ірина Масюк за декламування вірша Ліни Костенко «Життя іде і все без коректур».