В Острозькій академії вкотре спілкувалися на тему дошкільного виховання

21 січня 2010

21 січня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася конференція, присвячена дошкільному вихованню в Україні. Почесним гостем зустрічі стала Алла Михайлівна Богуш – відомий вітчизняний психолог та педагог.

Головна ідея конференції – виховання дітей на духовно-моральних християнських засадах. Острозька академія неодноразово наголошувала на необхідності введення християнської етики у систему шкільної освіти на основі постійного предмету. З ініціативи та за авторством декана гуманітарного факультету Василя Жуковського були видані підручники з християнської етики для школярів.

Конференцію відкривали ректор Ігор Демидович Пасічник та декан гуманітарного факультету Василь Жуковський. Участь у конференції взяли педагоги, яким небайдужий процес виховання дітей та можливі шляхи його покращення.

Результатом проведення конференції стало підписання резолюції, у якій були зафіксовані розглянуті та прийняті положення.