Острозьку академію відвідали брати Капранови

20 травня 2010

Віталій та Дмитро Капранови відвідали Острозьку академію та прочитали студентам лекцію на тему: «Основи видавничої діяльності у сучасних умовах». Брати провели паралель між сучасною книгою та художньою літературою, а також розповіли про правила та прийоми оформлення книжок для будь-якого читача.

Брати Капранови звернули увагу студентів на те, що головне завдання видавця в тому, щоб книга вирізнялася серед інших. Інколи оформлення не важливе, а головну роль відіграє назва. Брати Капранови зазначили, що правильно назвати книгу – визначити її долю.

Наприкінці зустрічі брати Капранови ознайомили студентів зі своєю творчістю та процитували деякі книги із серії «Кобзар 2000».