Студенти академії стажуються в Інтернет-виданні «Українська Освіта»

20 травня 2010

Студенти Національного університету «Острозька академія» уже третій місяць поспіль проходять стажування у молодіжному Інтернет-виданні «Українська Освіта» http://www.osvita.lviv.ua/. Проект реалізовуватиметься упродовж 12 місяців.

У сфері журналістики; фотокореспондентської роботи; веб-дизайну; та управління діяльністю Інтернет-ЗМІ працюють студентка спеціальності «Культурологія» Марія Удуд та студентки спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Євгенія Крикун й Олеся Сидорчук.

За словами асистента менеджера та регіонального кореспондента Інтернет-видання Марії Удуд, головною метою цього видання є поширення демократичних цінностей і свобод серед молоді, побудова громадянського суспільства.

Цей проект підтримується Програмами академічних обмінів ім.Фулбрайта в Україні, сайтом http://www.stypendyst.pl Посольства Польщі в Україні, Всеукраїнською громадською організацією «Союз обдарованої молоді» та мережею «Кінопалац».