В академії обрали Пана Острозького

20 квітня 2010

15 квітня у Національному університеті «Острозька академія» відбувся конкурс «Пан Острозький - 2010».

Кожен факультет представляв свій учасник: економічний – Богдан Руденко, романо-германських мов – Олександр Власюк, гуманітарний – Андрій Кривчук, міжнародних відносин – Максим Кочубей, право – Тарас Фідзіна, політико-інформаційного менеджменту – Дмитро Ткачук.

Щоб визначити найталановитішого та найдостойнішого, журі оцінювало такі конкурси як представлення, демонстрація своїх здібностей і талантів, сценічний показ одного епізоду з життя відомих діячів Острожчини 16 століття, представлення власних цінностей та принципів життя.

Переможцем конкурсу «Пан Острозький – 2010» став представник факультету політико-інформаційного менеджменту Дмитро Ткачук. У номінації «Пан глядацьких симпатій» переміг Тарас Фідзіна – студент правничого факультету.

На завершення проректор із навчально-виховної роботи Петро Михайлович Кралюк подякував всім, хто допомагав у проведенні події та подарував по книзі Уласа Самчука «На коні білому, на коні вороному» кожному учаснику конкурсу.