Магістрантка академії взяла участь у Східній Зимовій Школі у Вроцлаві

20 березня 2010

Анастасія Буза, студентка магістеріуму спеціальності «Культурологія», взяла участь у Східній Зимовій Школі у Вроцлаві  (Польща), яка була організована Колеґіумом Східної Європи та Центром досліджень Східної Європи Варшавського університету.

Учасники школи мали змогу прослухати лекції видатних науковців, дипломатів та представників найважливіших дослідницьких та академічних центрів з Польщі, Угорщини, Литви, Голландії, США.

У межах програми Школи учасники мали підготувати та виголосити основні тези своїх наукових робіт. Анастасія Буза підготувала презентацію на тему: «Феномен політичного гумору в українській культурі». Її виступ викликав неабияку зацікавленість учасників щколи з Росії, Польщі та Білорусі, а також ініціював дискусії.

Крім того, для учасників Школи були організовані візити до наукових інституцій та бібліотек Вроцлава, а також культурна програма, яка включала в себе екскурсію Вроцлавом та відвідини музеїв. За результатами участі в школі Анастасія Буза отримала диплом.