Творче подружжя Лишег відвідало Острозьку академію

19 травня 2010

19 травня за сприяння союзу «Плита» відбулася зустріч студентства Національного університету «Острозька академія» з письменником Олегом Лишегою та режисером Дарією Лишегою.

Під час зустрічі гості провели поетичні читання творів із книги «Вибрані вірші». Це перше українське видання в США, за яке автор та його перекладач Джеймс Брасфід отримали нагороди ПЕН-клубу.

Наступним ключовим моментом була презентація авторського фільму його дружини. Режисер Дарія Лишега не припиняла зйомки навіть впродовж зустрічі. Не зважаючи на їх перший візит, подружжя висловили своє захоплення Острогом. «Острог – історична столиця книгодрукування. Велична архітектура та доброзичливі люди – це ті українські релікти, що завжди вабитимуть в Острозі», – сказала Дарія Лишега.