Національний університет «Острозька академія» налагоджує стосунки з університетами Франції

19 травня 2010

Національний університет «Острозька академія» 19 травня відвідав аташе Франції, що очолює відділ з питань відносин між університетами Франції та України Гійом Колен. Гійом Колен продемонстрував студентам ролик, відзнятий у Франції за участі українських випускників французьких вишів. Також дипломат розповів про систему вищої освіти Франції та подальші перспективи для української молоді щодо навчання за кордоном. Гійом Колен переконаний у подальшій тривалій співпраці між університетами Франції та Острозькою академією, у створенні нових обмінних програм.

Під час зустрічі, спудеї мали можливість задати питання Гійому Колену та висловити власні думки щодо майбутньої співпраці.