Студенти знають, як вилікувати українську економіку

19 березня 2010

19 березня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася VIІ Міжнародна студентська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку економіки в умовах ринку». Студенти різних вищих навчальних закладів України та Білорусі отримали ще одну нагоду обговорити актуальні питання становлення ринкових відносин у нашій державі та світі.

Відкрив конференцію ректор Острозької академії Ігор Пасічник. Також з вітальним словом до студентів та викладачів звернулася декан економічного факультету Людмила Козак.

Цього року участь у конференції взяли близько 100 студентів  із Національного університету «Острозька академія», Поліського державного університету Республіки Білорусь, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Волинського університету ім. В. Липинського (м. Луцьк), Українського Державного Університету Фінансів та Міжнародної торгівлі (м. Київ), Полтавського університету споживчої кооперації України  (м. Полтава), Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого (м. Харків), Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Конференція передбачала роботу 7 секцій, що розглядали проблеми та перспективи розвитку бюджетно-податкової, банківської системи, функціонування суб’єктів підприємницької діяльності, фінансового ринку, соціальної політики України, а також математичне моделювання та інформаційні технології в економіці та інтеграцію національної економіки у світовий економічний прості.

По закінченню конференції на її учасників чекало нагородження найбільш активних студентів та екскурсія музеями міста.

Ще одним досягненням упродовж роботи конференції стало укладення угоди про співпрацю між Острозькою академією та Поліським державним університетом Республіки Білорусь.