Німецькі мовні курси від кафедри індоєвропейських мов

19 січня 2010

Кожного року факультет романо-германських мов організовує поїздку на мовні курси до Німеччини. Студенти мають унікальну можливість відвідати цю країну, ознайомитися з її звичаями і традиціями, побачити пам’ятки архітектури, поспілкуватися з місцевими жителями та отримати величезний культурний і мовний досвід. Мовні курси минулих років відбувалися у містах Дрезден і Берлін. Дорогою до Німеччини студенти Острозької академії відвідали Варшаву, а також інші видатні місця Польщі та Німеччини.

У березні цього року на студентів університету знову чекає така можливість. Упродовж семи днів ви матимете змогу проживати у місцевій сім’ї. відвідаєте 20-годинні мовні курси, по закінченню яких отримаєте сертифікат, візьмете участь у цікавих екскурсіях.

Якщо Вас зацікавила така можливість, звертайтеся на кафедру індоєвропейських мов.