Поляки та українці обговорили геополітичну роль Російської Федерації

18 грудня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» 16-18 грудня відбулося засідання польсько-українського круглого столу «Російська Федерація та міжнародні відносини у Центрально-Східній Європі». Учасниками обговорення були представники Студентського Кола міжнародних відносин ПВШЗ ім. Шимона Шимоновича (Польща, м. Замосць) та «Школи політичної аналітики «Поліс»»  спеціальності «політологія» Острозької академії.

Обговорення стосувалося трьох тематичних блоків, зокрема учасники дискутували на тему геополітичної ролі Російської Федерації у регіоні Центрально-Східної Європи, зовнішньої політики Росії в контексті України та Польщі, та політичного режиму в Росії, який існує зараз.

Гості із Польщі  висловили власне бачення проблем демократії в Україні і Росії та можливості подальшого розвитку міждержавних відносин.

Крім цього, українські студенти підготували короткий відеофільм,  в якому проілюстрували актуальні питання політичного режиму Російської Федерації.

У підсумку учасники круглого столу домовились надалі продовжувати співпрацю між університетами та політичними школами аналітики, оскільки такі зустрічі дозволяють  отримати нові корисні знання  та  обмінюватися набутим досвідом.