Викладачі поділилися досвідом новітніх технологій викладання іноземних мов

18 листопада 2010

Викладачі факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» 18 листопада взяли участь у науково-методичному семінарі вчителів англійської мови «Новітні технології викладання іноземних мов» у Шумській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Завідувач кафедри англійської мови та літератури доцент, кандидат філологічних наук Леся Коцюк доповідала про перспективи співпраці факультету романо-германських мов НаУОА із вчителями та учнями загальноосвітніх шкіл, старший викладач кафедри англійської мови та літератури Ольга Пелипенко представила матеріал на тему New Technology – New Pedagogies.

Також у семінарі взяли участь представники кафедри індоєвропейських мов – викладач Світлана Білецька, яка розповіла аудиторії про сучасні підходи до навчання граматики іноземної мови (функціональна граматика) та Олександр Кравець, доповідь якого була присвячена проектній роботі на заняттях з іноземної мови.