Любомир Буняк – в Острозькій академії

18 листопада 2010

Співголова Наглядової ради НаУОА, Почесний академік Острозького академічного братства, незмінний меценат Любомир Буняк 18 листопада  відвідав Острозьку академію.

У рамках зустрічі Любомир Костянтинович до уваги студентської та викладацької аудиторії представив свою книгу спогадів «Не зрадь себе», яка торкається багатьох аспектів політичного, економічного та соціального буття нашої держави.

Презентація книжки викликала жваву дискусію та безліч питань, які стосувалися не лише проблем, порушених у цьому виданні, а й безпосередньої участі Любомира Буняка у відродженні Острозької академії, який, до речі, був одним із перших меценатів цього культурно-освітнього осередку.

Наприкінці зустрічі, усі охочі мали можливіть взяти у Любомира Костянтиновича автограф та сфотографуватися з гостем.